BULLIES HR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BULLIES HR

Forum za sve ljubitelje bullies pasmina ..
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 trebam savjet?!!

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
le_sa

le_sa


Broj postova : 11
Join date : 20.03.2011
Age : 35
Lokacija : Rijeka

trebam savjet?!! Empty
PostajNaslov: trebam savjet?!!   trebam savjet?!! Emptypet tra 08, 2011 11:22 am

..prije 10ak dana izveo sam svoju ljubimi u park. docekala nas je "standarda" ekipa s pricom
kako je neki decko pronasao pit bulla i kako ga zeli udomiti.
pokusao sam ga kontaktirati i upoznao sam ih. deko je bio skroz zbunjen,
kao i svatko normalan zelio je najbolje za psa. iako su bili oglasi da ga zeli udomiti on
je trazio opravdanje i slagao stvari u glavi kako da ga zadrzi. nakon silnog prepucavanja,
teskih odluka, odlucio je da pas ostane kod njega .. kao i na svakom pocetku, nije bilo lako
prvi put je pas ostao sam u stanu i poklopao pola stana, dvoja vrata doslovno raskidao!!
sljedeci dan je zavladala panika, ali decku su ustrajali na tome da pas ostane kod njih
i zakljucili da pas vise nece biti sam, to je bilo 7 dana trke s posla, na posao, zaista puno
odricanja i muke ali i puno srece i ljubavi. treci dan je doslo do toga da pas bez njih ne zeli nista,
kad bi decki radili ja bi bio s njim u kaficu gdje jedan od njih radi pa pas bi tuzno jaukao dok
ga gazda ne bi podragao i onda bi 5 min bio ok i nakon toga opet po starom ( cvili, jauce)
u tih nekoliko dana su se jako vezali, i oni za psa i pas za njih. Stalno su nekud landrali zajedno,
setali bez cilja, uzivali upoznavajuci se.

Jucer, u setnji, iza njih netko je ficuknuo, okrenili su se i vidjeli kako neki lik trci, ali nisu se obazirali
jer ga ne poznaju. Kad je dosao blizu njih pas je podivljao. Skontali su da pas doticnog poznaje.
usljedio je sok, bio je to gazda koji ga zeli nazad, oni mu naravno nisu tek tako htjeli dat psa, jer tu nesta smrdi.
Prvo je bilo kako je pas izfubljen u ponedjeljak, a kod njih je vec 10 dana, znaci da laze. Top je bio rom koji bas
nije ulijevao neko povjerenje, stovise znali su da ce psu biti bolje s njima. nisu mu ga htjeli dati, rekli su nek donese
neke dokaze da je njegov iako je bilo i vise nego ocito da se pas i doticni poznaju. lik je rekao da ide po papire.
mislili smo da se nece ni vratiti. Nakon nekih pola sata vratio se. pokazao je slike, cjepnu knjizicu i deckima je to bilo
dovoljno da ga daju.


-e sad, zasto sam ovo napisao .. -zanima me sta dalje??
-cigan je uzeo psa, nakon sto su ga oni cjepili, sredili mu usi koje su bile upaljenje, razderane i jako lose izgledale
-pas je star oko god dana, ima dosta oziljaka, neuhranjen je i zasigurno ga cigan mlati ko nenormalan
- sigurni su da ce pas patiti, a oni ga zele vise no ista


ZANIMA ME IMA LI TKO KAKVO PAMETNO RJESENJE?? STA NAPRAVITI??
[Vrh] Go down
hera

hera


Broj postova : 14
Join date : 20.03.2011
Age : 37
Lokacija : pula

trebam savjet?!! Empty
PostajNaslov: Re: trebam savjet?!!   trebam savjet?!! Emptysub tra 09, 2011 7:24 pm

glupi su jer su mu dali psa,a ako ga hoce nazad nek odu po njega i ako tip bude nesto srao nek mu razbiju glavu,jednostavno
[Vrh] Go down
hera

hera


Broj postova : 14
Join date : 20.03.2011
Age : 37
Lokacija : pula

trebam savjet?!! Empty
PostajNaslov: Re: trebam savjet?!!   trebam savjet?!! Emptysub tra 09, 2011 7:31 pm

hera je napisao/la:
glupi su jer su mu dali psa,a ako ga hoce nazad nek odu po njega i ako tip bude nesto srao nek mu razbiju glavu,jednostavno
,uostalom odkud ciganu pit bull s papirima
[Vrh] Go down
picajzla

picajzla


Broj postova : 23
Join date : 19.03.2011
Age : 39
Lokacija : Vukovar

trebam savjet?!! Empty
PostajNaslov: Re: trebam savjet?!!   trebam savjet?!! Emptyned tra 10, 2011 7:56 am

i sama sam dobra sa ciganima,tako da ih dobro poznajem.kao prijatelji su odlični i sve će učiniti za njih.ali imati cigana za neprijatelja to nikome ne bih poželjela,jer u stanju su strašne stvari učiniti,ne prežu ni od čega,njima zakon ništa ne znači.najbolje ne imati posla s njima,a pogotovo ne ulaziti u konflikt s njima.. i bolje je za tvog prijatelja što je psa vratio.
[Vrh] Go down
hera

hera


Broj postova : 14
Join date : 20.03.2011
Age : 37
Lokacija : pula

trebam savjet?!! Empty
PostajNaslov: Re: trebam savjet?!!   trebam savjet?!! Emptypon tra 11, 2011 6:36 am

ma daj,cigana udaris dode ti 10,ali razbij ih 10 bojat ce te se,a tip je idiot sta je vratio psa,takvima niti ne treba pas
[Vrh] Go down
le_sa

le_sa


Broj postova : 11
Join date : 20.03.2011
Age : 35
Lokacija : Rijeka

trebam savjet?!! Empty
PostajNaslov: Re: trebam savjet?!!   trebam savjet?!! Emptypon tra 11, 2011 12:20 pm

ma slazem se da nije trebao dat psa. slazem se i da ih treba malo dovest u red .. ali, nisu decki za ta prepucavanja, jos na radnom mjestu ..
[Vrh] Go down
Sponsored content





trebam savjet?!! Empty
PostajNaslov: Re: trebam savjet?!!   trebam savjet?!! Empty

[Vrh] Go down
 
trebam savjet?!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
BULLIES HR :: TERIJERI TIPA BULL .. :: Američki Pit Bull Terrier-
Forum(o)Bir: